21.02.2019 Ogledov: 335
PODROČNO PRVENSTVO V PLAVANJU ZA OSNOVNE ŠOLE, GORICA

 V ponedeljek, 18.2.2019 smo se udeležili področnega prvenstva v plavanju. Tekmovanja se je udeležilo 145 plavalcev  področnega centra, ki spada pod Novo Gorico. Cerkljanov je bilo osemindvajset in domov so se vrnili z odličnimi rezultati. Pohvalili bomo vse; tako kategorizirane,ki tekmujejo posbej,  kot nekategorizirane, ki so našli dovolj poguma in motivacije, da so se udeležili tekmovanja.

 Poglejmo rezultate: 

 

  Deklice 2010 in mlajše :   2. mesto    TAJDA LAHAJNAR

  Dečki 2010 in mlajši :  2.mesto  PATRIK RAZPET

                                   4.mesto   LUKA REJC

 Učenke l. 2009 -07 kategorizirane

                                    1. KLARA MOČNIK

                                    2. TJAŠA MOČNIK

                                    4. ZALA MOČNIK

                                    6. TAJA PRIMOŽIČ

                                    7. JANJA LAPANJE

                                        8. TJAŠA LAHAJNAR

  Učenci l.2009 - 07 kategorizirani

                                    6.JONAS LAPANJE

 

 Učenke l. 2009 -2007 nekategorizirane

                                   1. TIJA MOČNIK

                                   6. KLARA PAVŠIČ

                                  13. ŠPELA MAJDIČ

                               16. NEA ERŽEN

                                  19.TINKARA TUŠAR

 Učenci l.2007 -2009 nekategorizirani

                                 5.ANŽE RAZPET

 

 Učenke l.2005 -2006 kategorizirane

                                4. LARA FILIPIČ

                                5.TIANA LAHAJNAR

 Učenci l. 2005 -2006 kategorizirani

                                1.AN PRIMOŽIČ

                                3.ROK KATARIČ

                                6.ČRT LAHAJNAR

 Učenke l.2005 -2006 nekategorizirane

                                16. JULIJA MLAKAR

                                17.VERONIKA VONČINA

 Učenci l.2005 -2006

                               7.LUKA BEVK

                               8.ANEJ SLABE

                              9. MARKO ČADEŽ

 

 Štafeta 4 X 50 M PROSTO je osvojila prvo mesto.

                              

 

 


23.04.2019 DRŽAVNO TEKMOVANJE IZ MATEMATIKE


23.04.2019 TINA DROLE IN WOLFGANG SCHWAIGER MED MLADIMI POSLUšALCI


18.04.2019 UDELEžBA NA 37. PETKOVšKOVI LIKOVNI KOLONIJI


15.04.2019 MED 10 POLFINALISTOV NA VSESLOVENSKEM TEKMOVANJU POPRI!


14.04.2019 VSAKA VAS IMA SVOJ GLAS


13.04.2019 TRADICIONALNA PRIREDITEV OB MATERINSKEM DNEVU


12.04.2019 DRžAVNO TEKMOVANJE IZ FIZIKE


11.04.2019 DARILA ZA NAŠE MAME


11.04.2019 DRŽAVNO TEKMOVANJE IZ ANGLEŠKEGA JEZIKA


10.04.2019 PLANINSKI IZLET NA PLANINO OTAVNIK


10.04.2019 ČAJ PO JAPONSKO


09.04.2019 DRžAVNO TEKMOVANJE IZ KEMIJE ZA PREGLOVA PRIZNANJA


04.04.2019 OTVORITEV RAZSTAVE BARVE POMLADI


01.04.2019 ŠOLSKO MATEMATIČNO TEKMOVANJE


22.03.2019 GOSTILI PARTNERJE V PROJEKTU NEKTEO


22.03.2019 NALOGE IN ODGOVORNOSTI PRI ODRAščANJU OTROK


19.03.2019 MALA LAUFARIJA RIBIC IN METULJčKOV


15.03.2019 RAZPRAVLJALI NA MEDOBčINSKEM PARLAMENTU


10.03.2019 POMAGALI PREGNATI ZIMO IN PRIKLICALI POMLAD


09.03.2019 PRIDI ZIMA NAOKROG
mile-expense