​Končno smo dočakali dan otvoritve družabnega kotička, ki je nastal v okviru šolske skupnosti. Zadnji dve leti smo se ukvarjali s temo Duševno zdravje otrok in mladostnikov, se udeležili tudi vseh nivojev otroškega parlamenta ter za našo šolo oblikovali in udejanjili idejo družabnega kotička. V sodelovanju z izbirnim predmetom Obdelava gradiv – les, kjer so naredili ogrodje ter s pomočjo Šolskega sklada, ki je zagotovil sredstva za nakup blazin, smo poskrbeli za oživitev prostora med stopniščem in stranskim vhodom v kuhinjo.  

Na zadnji majski dan je šolska skupnost pripravila majhno otvoritveno slovesnost s šolsko himno in nekaj pravili uporabe družabnega kotička. Manjkal ni niti slavnostni prerez traku s številnimi barvnimi konfeti. Od otvoritve naprej družabni kotiček še ni sameval in le želimo si, da bi tako ostalo tudi v prihodnje.

(Skupno število obiskov 220, 2 obiskov danes)
Dostopnost