KAM V 10. ODDELEK OŠ

Avg 28, 2020 | AKTUALNO -VRTEC, VRTEC-NOVICE

S 1. septembrom odpiramo 10.oddelek v prostorih OŠ Cerkno. Do 10. oddelka boste starši z otroki dostopali za stavbo OŠ, po stopnicah skozi zahodni vhod osnovne šole. To območje je zaprto za promet, zato vse starše naprošamo, da to upoštevajo, otroke v vrtec spremijo peš in tako vsem, ki obiskujejo vrtec in šolo omogočijo varno pot.

Kot je v navadi, nas bodo v prvih dneh na poti v vrtec pogosteje spremljali tudi policisti in člani Združenja šoferjev in avtomehanikov Cerkno, za kar se jim že vnaprej lepo zahvaljujemo.

1. oddelek v prostorih OŠ, bo deloval od 5:30 do 15:30 ure. Od 15:30 ure dalje bodo otroci v oddelku veverice v montažnem vrtcu. Urnik se bo prilagajal potrebam, zato si pridružujemo pravico, da ga v ta namen v prihodnosti spremenimo.

Miren začetek šolskega leta, otrokom pa veliko veselja v novih prostorih.

Mojca Sedej Selak