Na začetku meseca maja smo se po dolgem času zopet odpravili na likovni dogodek, mednarodni Ex tempore, v Moravče.

Tjaša Lahajnar, Tinkara Tušar in Katarina Pajntar smo tokrat predstavljale našo šolo. V zgodnjih jutranjih urah smo se izpred šole odpravili na pot. Po poti so se nam pridružile še učenke iz OŠ Idrija in OŠ Črni Vrh nad Idrijo. V Moravčah sta nas najprej nagovorila ravnatelj in župan, potem smo izbrali kotiček v moravškem parku in začeli z ustvarjanjem. V likovnem dopoldnevu je nastalo mnogo zanimivih in kvalitetnih likovnih del na temo drevo. Vse nastale izdelke si lahko pogledate v galeriji OŠ Moravče na sledeči povezavi:https://www.osmoravce.si/2022/05/11/extempore2022/

Po uspešno končanem ustvarjanju smo si privoščili še kepico sladoleda in nato zadovoljni odšli domov.

 

(Skupno število obiskov 266, 1 obiskov danes)
Dostopnost