NAJAVA PRISOTNOSTI ZA POLETNE MESECE

Pričeli smo z zbiranjem najav poletne prisotnosti oz. odsotnosti otrok v vrtcu. Vsi starši bodo osebno ali preko pošte...

ZAKLJUČEK VPISA V VRTEC PETER KLEPEC PRI OŠ CERKNO ZA ŠOLSKO LETO 2020/21

Z 31.3.2020 se je zaključil vpis v Vrtec Peter Klepec pri OŠ Cerkno za šolsko leto 2020/21. Starši lahko prva...

KAJ POČETI S PREDŠOLSKIMI OTROKI V ČASU IZOLACIJE

Varstvo predšolskih otrok, ki ga vrtec omogoča je postalo tako samoumevno, da si starši življenje težko predstavljamo...

OBVEŠČANJE VZGOJITELJIC O OBOLELOSTI OTROK

STARŠI V času zaprtja vrtca vas starše naprošamo, da v primeru, da vaš otrok zboli za posledicam korona virusa (ali...

Obvestilo o začasni prekinitvi izvajanja vzgojno-izobraževalne dejavnosti

Zaradi izvajanja ukrepov za preprečitev širjenja nalezljive bolezni COVID19, bo v vzgojnoizobraževalnih zavodih na...
PROSTA DELOVNA MESTA
Trenutno ni aktualnih razpisov

 

PROJEKT: ZDRAVJE V VRTCU

PROJEKT: ZDRAVJE V VRTCU

Naš vrtec je v program: ZDRAVJE V VRTCU vključen že kar nekaj časa. V letošnjem šolskem letu je bila tema programa POČUTIM SE DOBRO. V ta projekt je bilo v našem vrtcu vključenih 6 skupin (Miške, Zajčki, Veveričke, Ježki, Pikapolonice in Metulji). Vzgojiteljice so za...

več...
MOJ LONČEK

MOJ LONČEK

Z mesecem septembrom v vrtcu načrtujemo menjavo vseh plastičnih lončkov za pitje, ki jih otroci dnevno uporabljajo v oddelku. Naš cilj je, da se stare obrabljene lončke nadomesti z lončki iz okolju prijaznejših materialov npr. s kozarci iz debelejšega stekla,...

več...
Rdeče češnje na vrtčevskem igrišču

Rdeče češnje na vrtčevskem igrišču

Spomladanske dni, ko smo bili primorani ostati doma, je naše vrtčevsko igrišče samevalo. A na njem so ta čas zacvetele tri velike češnje. Cvetovi so se v tem času odcveteli in začele so rasti zelene češnje, ki so s časoma postajale vedno bolj rdeče. Pretekli teden smo...

več...
JEŽKI NA POTEPU

JEŽKI NA POTEPU

Topli dnevi v mesecu maju so tudi »ježke« zvabili na sonce. Naredili smo plan in  se odpravili na potep.  Na prvem daljšem potepu, nas je pot vodila v Trebenče. Tam je doma naša nova vzgojiteljica Tatjana. Pokazala nam je njen dom, njene male zajčke ter nas pogostila...

več...
KIHCI PRI ZAJČKIH

KIHCI PRI ZAJČKIH

Zajčki smo se na viruse dobro pripravili že pred prihodom tega nadležnega virusa, ki nam je vsem prekrižal načrte in nam vzel kar dva meseca obiskovanja vrtca. Najprej smo spoznali zgodbo o Škratku Prehladku, ki je bila tudi izhodišče celotne teme. Pogovarjali smo se...

več...
(Skupno število obiskov 22.874, 19 obiskov danes)