22. aprila 2021 je na naši šoli in na podružnični šoli Šebrelje potekalo šolsko matematično tekmovanje, Evropski matematični kenguru, za bronasto priznanje. Tudi letos je bila udeležba množična, skupno se je tekmovanja udeležilo 164 učencev, od prvega do devetega razreda. Priznanje je osvojilo 62 učencev. Čestitke vsem, še posebej učencem, ki bodo v soboto, 15. maja, našo šolo zastopali na državnem tekmovanju. Državno tekmovanje bo letos potekalo kar na matični šoli, učenci, ki se bodo na njem potegovali za srebrni in zlati Vegov znak pa so: Nika Svetik iz šestega razreda, sedmošolec Nace Drole, osmošolci Jana Močnik, Kristina Pirih in Lin Čadež ter devetošolki Tiana Lahajnar in Helena Obid.

Želimo jim veliko uspeha.