KAM V 10. ODDELEK OŠ

S 1. septembrom odpiramo 10.oddelek v prostorih OŠ Cerkno. Do 10. oddelka boste starši z otroki dostopali za stavbo...

1. Roditeljski sestanek

V četrtek, 27. 8. 2020, bo potekal prvi roditeljski sestanek za otroke prvega starostnega obdobja, ki so vključeni v...
PROSTA DELOVNA MESTA

Trenutno ni aktualnih razpisov

 

KAM V 10. ODDELEK OŠ

KAM V 10. ODDELEK OŠ

S 1. septembrom odpiramo 10.oddelek v prostorih OŠ Cerkno. Do 10. oddelka boste starši z otroki dostopali za stavbo OŠ, po stopnicah skozi zahodni vhod osnovne šole. To območje je zaprto za promet, zato vse starše naprošamo, da to upoštevajo, otroke v vrtec spremijo...

več...
1. Roditeljski sestanek

1. Roditeljski sestanek

V četrtek, 27. 8. 2020, bo potekal prvi roditeljski sestanek za otroke prvega starostnega obdobja, ki so vključeni v oddelke: Miške, Zajčki, Veverice, Medvedki in Čebelice. Starše naprošamo, da se sestanka udeleži le eden izmed staršev, zaradi priporočil NIJZ-ja o...

več...
PROJEKT: ZDRAVJE V VRTCU

PROJEKT: ZDRAVJE V VRTCU

Naš vrtec je v program: ZDRAVJE V VRTCU vključen že kar nekaj časa. V  šolskem letu 2019/20 je bila tema programa POČUTIM SE DOBRO. Vzgojiteljice so za otroke pripravile raznolike dejavnosti, poudarek pa je bil na dobrem počutju otrok med samimi dejavnostmi in igrami....

več...
MOJ LONČEK

MOJ LONČEK

Z mesecem septembrom v vrtcu načrtujemo menjavo vseh plastičnih lončkov za pitje, ki jih otroci dnevno uporabljajo v oddelku. Naš cilj je, da se stare obrabljene lončke nadomesti z lončki iz okolju prijaznejših materialov npr. s kozarci iz debelejšega stekla,...

več...
(Skupno število obiskov 26.267, 21 obiskov danes)