Šola na daljavo, ki zaznamuje prvo polovico letošnjega šolskega leta, predstavlja vsekakor velik organizacijski, tehnični in nenazadnje tudi finančni zalogaj družinam. Tega se zelo dobro zavedajo tudi v Lions klubu Idrija-Cerkno. Predstavnika kluba gospa Antonija Dakskobler in gospod Bogdan Tušar sta vodstvu zavoda OŠ Cerkno danes predala donacijo računalniške opreme, ki bo omogočala učencem lažje delo v virtualnem učnem okolju. Kljub zahtevnemu šolskemu letu, pa naša šola aktivno sodeluje tudi v različnih mednarodnih in nacionalnih projektih (SpaceLAB, Evropa v šoli, Na okoli…). Del donirane opreme bomo lahko koristno namenili tudi za delo v tovrstnih projektih in še okrepili sodelovanje z vrstniki doma in po svetu. Za podporo in pomoč se iskreno zahvaljujemo.

(Skupno število obiskov 327, 1 obiskov danes)
Dostopnost