V preteklih mesecih so potekale priprave na 42. tekmovanje iz znanja fizike za Stefanova priznanja, pod mentorstvom Marije Urh Lahajnar.

Šolskega tekmovanja 2. 2. 2022 se je udeležilo 24 učencev naše šole. Priznanje Čmrlj na šolskem tekmovanju so dosegli trije učenci iz osmega razreda: Nace Drole, Tjaša Lahajnar, Matic Čelik Baskar in šest učencev iz 9. razreda: Ana Deja Prezelj, Božo Bizjak, Jana Močnik, Kristjan Šturm, Gašper Tušar ter Lin Čadež.

Regijsko tekmovanje je potekalo 14. 4. 2022 na OŠ Dravlje v Ljubljani. Udeležilo se ga je 6 učencev naše šole. Štirje so dosegli bronasto Stefanovo priznanje: Nace Drole, Božo Bizjak, Gašper Tušar in Kristjan Šturm.

V soboto 14. 5. 2022 je sledilo državno tekmovanje na Pedagoški fakulteti v Ljubljani, kjer so učenci poleg reševanja teoretičnih nalog, izvajali tudi praktične poskuse. Nace Drole in Božo Bizjak sta se odlično odrezala in dosegla srebrno Stefanovo priznanje iz znanja fizike.

Vsem tekmovalcem, čestitamo za dosežene rezultate.

(Skupno število obiskov 171, 1 obiskov danes)
Dostopnost