Gozdna igralnica

Jun 9, 2018 | Šolska RTV

V četrtek, 19. aprila je  postala naša šolska dvorana ob nastopu skupin iz vrtca prizorišče Gozdne igralnice, ki je bila tokrat posvečena dopolnitvi vsebin zavodskega Energetskega parka.

Prireditve so pripravili naši malčki in vzgojiteljice našega vrtca Peter Klepec. Ravnatelj Milan Koželj je v uvodnem pozdravu izrazil iskreno željo tako vodstva zavoda kot zaposlenih v vrtcu, da bi se ob zglednem prirastku zagotovilo mesto za vsakega vpisanega otroka. Rdeča nit dogajanja na odru pa je skozi raznovrstno paleto uprizoritev odkrivala zavedanje o lepotah in čarobnosti naših gozdov ter zavest o pomembnosti ohranjanja teh zelenih oaz za življenje. Na odru so z otroško razigranostjo otroci prepevali, plesali, deklamirali, zaigrali so v samostojnih dramskih uprizoritvah, posamezne točke pa je vodil Otroški pevski zbor Izvirčki pod vodstvom zborovodkinje Mojca Selak.

Tudi tokrat je naša Šolska radiotelevizija pod mentorstvom Braneta Breliha pripravila posnetek celotne prireditve.