Leta hitro tečejo, šolska leta pa še bolj, poslavlja se ena generacija in prihaja nova generacija učencev. Tako eni kot drugi se novih stopnic v življenju veselijo, od njih pričakujejo veliko in še več. Že vrsto let se te generacije na naši šoli srečujejo z nasmejanimi obrazi, polni upanja in z željo po novih izzivih. Tudi letos je bilo tako. Danes, na dan valete, so devetošolci, ki so bili tudi sami nekoč bodoči prvošolci, LE POGLEJTE SI JIH 😊 – KLIK, z igro in dobro voljo sprejeli svoje naslednike. Skupno pa jim je, da so tako eni kot drugi najštevilčnejša generacija naše šole.

Naj bo tako enim kot drugim na novi poti posejano s srečo, osebnim zadovoljstvom in z uspehi. Ene pričakujemo v želji velikih novih spoznanj, za druge si želimo, da se vsake toliko »iz velikega sveta« spet vrnete nazaj 😊.

(Skupno število obiskov 505, 1 obiskov danes)
Dostopnost