Učenci, Taj Pavlin, Tian Treven, Vian Mavri, Rok Podobnik, Nace Drole, Nace Vojska in Miha Špik so uspešno nastopali na tekmovanju OŠ v nogometu. Dobro so se kosali z vsemi tekmeci na poti do finala v Ajdovščini. Na zadnji preizkušnji, tik pred državnim tekmovanjem pa smo morali priznati premoč tekmecu z goriškega področja.

Ob tej priložnosti bi še enkrat omenil generacijo fantov letnika 1996, ki imajo še dandanes očitno težko ponovljivo uvrstitev OŠ Cerkno na državno tekmovanje.

Šoli, ki sta se uvrstili na finale področnega tekmovanja v Ajdovščini s Tolminskega in Idrijskega sta bili OŠ Kobarid in OŠ Cerkno.

Na finalu se je predstavilo 6 ekip (glej spodnje fotografije): OŠ Danila Lokarja, OŠ Šturje, OŠ Miren, OŠ Dornberk, OŠ Kobarid in OŠ Cerkno.

Po remiju naše ekipe z OŠ Danila Lokarja Ajdovščina, smo na drugi tekmi morali priznati premoč OŠ Dornberk, kar je pomenilo, da smo na koncu osvojili 5. mesto, kar pa seveda ni bilo dovolj za uvrstitev na državno tekmovanje.

Čestitke učencem OŠ Cerkno za uvrstitev v finale področnega tekmovanja in za prikazane igre ter fair play.

Slike pobrane iz biltena področnega tekmovanja v nogometu za osnovne šole.

(Skupno število obiskov 374, 1 obiskov danes)
Dostopnost