​Z začetkom drugega ocenjevalnega obdobja se nekoliko spremeni tudi šolski urnik za učence od 6. do 9.r. Spremembe urnika bodo začele veljati od srede, 9.2.2022 in bodo veljale do konca šolskega leta. Od srede dalje začnemo ponovno izvajati vse neobvezne izbirne predmete, izbirne predmetne in OPB od 6. do 9.r po ustaljenem urniku, kot je veljal pred začasno ustavitvijo izvajanja (ustavitev je zaradih slabih epidemioloških razmer in kadrovskih težav veljala od 19.1. do 8.2.2022).

Spremembe urnika:
6.A
Torek, 4.ura: ZGO (prej GOS; GOS se v drugem ocenjevalnem obdobju izvaja eno uro)
Sreda, 1.ura: SLJ (prej ZGO)
Četrtek, 5. ura: MAT (prej SLJ), 6. ura: MAT (ni več na urniku ta dan)

Torek, 6. ura: ZGO (ni več na urniku ta dan)
Četrtek, 4. ura: ZGO (prej GOS; GOS se v drugem ocenjevalnem obdobju izvaja eno uro)

7.A
Ni sprememb v urniku

Torek, 3. ura: MAT (prej TJA)
Torek, 4. ura: TJA (prej MAT)

8.A
Ponedeljek, 6.ura: ZGO (ni več na urniku ta dan)
Torek, 5. ura: ZGO (prej SLJ)

Sreda, 2. ura: GUM (prej SLJ)
Četrtek, 6. ura: GUM (ni več na urniku ta dan)

9.A
Torek, 6. ura: ZGO (ni več na urniku ta dan)
Petek, 3. ura: ZGO (prej SLJ)

Torek, 3, ura: TJA (prej SLJ)
Sreda, 5. ura: ZGO (prej TJA)
Četrtek, 6. ura: ZGO (ni več na urniku ta dan)

Spremenjene urnike si lahko prenesete tudi s klikom na povezavo: ŠOLSKI URNIK za učence od 6. do 9.r (februar 2022).