Rezultati nagradno ustvarjalnega natečaja na temo korona časa, ki ga je pripravilo Društvo prijateljev mladine Cerkno v sodelovanju z OŠ Cerkno, Vrtcem Peter Klepec in Cerkljanskim muzejem, so tu!

Natečaja so se s svojimi izdelki udeležili učenci do 5. razreda in malčki iz vrtca v starostni skupini 5 in 6 let. Društvo je prejelo veliko, res veliko, čudovitih izdelkov.

Nagrajenci, ki bodo prejeli praktične nagrade, so:

Aljaž Brus, 1. A

Anže Lapanja, 1. B

Miha Čufer, 5. B

Praktični nagradi sta: nahrbtnik z logotipom društva – Pepijem in knjiga “Amelija na potepu”, avtorice  Saše Cvek.

Tukaj pa so nagrajenci, ki že imajo rezerviran sedež na avtobusu na prvem izletu v organizaciji DPMC:

Erik Tušar, 1. A

Nika Razpet, 1. B

Alvin Snekvik, 2. A

Lenart Jeram, 2. A

Mark Razpet, 3. A

Brina Čelik, 3. A

Julija Bizjak, 4. A

Mihej Prezelj, 4. B

Špela Koder, 5. A

Lana Florjančič, 5. B

Razstava je postavljena v avli naše šole. Želimo si, da bi si jo lahko ogledali tudi starši, saj razkriva vaše otroške poglede na ta novi, nori svet.

ČESTITKE VSEM NAGRAJENCEM!