V letošnjem letu se je naša šola pridružila projektu Šolski plesni festival. Namen projekta je mladim v šolah približati različne plesne zvrsti in jih navdušiti za plesno udejstvovanje. Dekleta 4. in 5. razreda so se v okviru interesne dejavnosti Ples naučila treh koreografij zvrsti POP, HIP HOP in LATINO, ki so predpisane za letošnje leto. V petek, 10. maja, smo v telovadnici priredili izbirno šolsko tekmovanje, na katerem se je petnajst deklet pomerilo za šest mest v ekipi, ki bo šolo zastopala na področnem tekmovanju. Sodniki niso imeli lahkega dela, a na koncu so se naprej uvrstile Andrea Ranđelović, Maria Trpin, Vanessa Treven, Uršula Tušar, Emma Kranjc in Maja Platiše. Vse sodelujoče plesalke so prejele bronasta priznanja, za nagrado pa si bodo lahko ogledale tudi področno tekmovanje, ki bo 23. maja v Dobravljah.

(Skupno število obiskov 223, 1 obiskov danes)
Dostopnost