V preteklih mesecih so potekale priprave na 44. tekmovanje iz znanja fizike za Stefanova priznanja. Učenci so reševali naloge in se pripravljali pod mentorstvom učiteljice Marije Urh Lahajnar. Šolskega tekmovanja v sredo 14. 2. 2024 se je udeležilo 20 učencev naše šole.

Priznanje Čmrlj na šolskem tekmovanju je doseglo osem učencev: Polonca Bašelj, Tajda Lahajnar, Ajda Škvarča, Maja Vojska, Nika Svetik, Lara Miklavčič, Maša Miklavčič in Jernej Mavri.

Na regijskem tekmovanju, ki je potekalo 11. 4. 2024 na OŠ dr. Vita Kraigherja v Ljubljani, sta bronasto priznanje dosegli Nika Svetik in Lara Miklavčič.

Državnega tekmovanja, 18. 5. 2024 na Pedagoški fakulteti v Ljubljani, se je udeležila Nika Svetik, ki je dosegla srebrno Stefanovo priznanje.
Vsem tekmovalcem čestitamo za trud, izkazano znanje in dosežene rezultate.