​Spoštovani starši!

25. novembra 2022 je bil v Uradnem listu 146/2022 objavljen Sklep o dopolnitvah Sklepa o določitvi upravičencev do donacij za leto 2022. Med te je bila na podlagi naše vloge uvrščena tudi Osnovna šola Cerkno. 
Obveščamo vas, da je odslej mogoče nameniti del dohodnine tudi našemu šolskemu skladu. V skladu z zakonodajo lahko ŠOLSKEMU SKLADU OŠ CERKNO (v okviru katerega deluje sklad vrtca) namenite največ 0,3% dohodnine
Obrazec za namenitev dela dohodnine lahko oddate elektronsko preko storitev elektronskega poslovanja FURS eDavki ter osebno ali po pošti pri pristojnem finančnem uradu. Več podrobnosti o oddaji obrazca lahko preberete tukaj.

Davčna številka OŠ CERKNO je 44292180.

Za vaš prispevek se vam iskreno zahvaljujemo.

Priloga:
Sklep o določitvi upravičencev do donacij za leto 2022

(Skupno število obiskov 154, 1 obiskov danes)
Dostopnost