ARHIV NOVIC

TU SEM DOMA

TU SEM DOMA

​ V skupini Metulji smo spoznavali Slovenijo, še posebej cerkljansko občino. Naredili smo zemljevid ter se seznanjali kje se nahajajo kraji kjer stanujemo. Spoznavali smo tudi naravne, kulturne in kulinarične znamenitosti naše občine. Podrobneje smo spoznali naše...

več...
V KEKČEVI DEŽELI

V KEKČEVI DEŽELI

Petek, 11.6. je bil za otroke iz skupin Metulji in Mravljice poseben dan. Samo dan prej smo izvedeli kakšno presenečenje nas čaka na ta dan – odhod v Kekčevo deželo. Komaj smo v petek dočakali uro odhoda iz avtobusne postaje pred OŠ. Čeprav je dežela Kekca daleč za...

več...
POMLAD PRI JEŽKIH

POMLAD PRI JEŽKIH

Spomladanski meseci so pri Ježkih prehitro minili. Ob najrazličnejših dejavnostih je čas švignil mimo nas kot bi mignil. V mesecu marcu in aprilu smo se pogovarjali o čustvih in spoznavali različna razpoloženja. V ta namen smo spoznali veliko pravljic in se vživljali...

več...

V KEKČEVI DEŽELI

Petek, 11.6. je bil za otroke iz skupin Metulji in Mravljice poseben dan. Samo dan prej smo izvedeli kakšno presenečenje nas čaka na ta dan – odhod v Kekčevo deželo. Komaj smo v petek dočakali uro odhoda iz avtobusne postaje pred OŠ. Čeprav je dežela Kekca daleč za...

POMLAD PRI JEŽKIH

Spomladanski meseci so pri Ježkih prehitro minili. Ob najrazličnejših dejavnostih je čas švignil mimo nas kot bi mignil. V mesecu marcu in aprilu smo se pogovarjali o čustvih in spoznavali različna razpoloženja. V ta namen smo spoznali veliko pravljic in se vživljali...

PETER KLEPEC SREČA KORONČKA

V lanskem šolskem letu, kmalu po novem letu smo se prvič srečali z novicami o novem virusu SARS-Cov-2, ki se je hitro širil po svetu. Ne dolgo za tem, smo se seznanili še s posledično boleznijo, ki jo povzroča omenjeni virus, COVID-19. Od takrat naprej se nam je...

PROJEKT ZDRAVJE V VRTCU 2020/2021

​Program promovira zdravje ter usmerja izvajanje aktivnosti za ohranjanje in krepitev zdravja v vrtčevskem okolju in izven njega. V sklopu tega programa so za vzgojitelje organizirana tudi izobraževanja, povezana z vsebino o zdravju. Te vsebine vključujejo predvsem...

PASAVČEK PRI METULJIH

Našo skupino je obiskal Pasavček – lutka, ki nas je seznanjal o  prometu, njegovih škodljivih vplivih na okolje, kako lahko sami prispevamo k izboljšanju ter nas poučil kakšne pasti nas čakajo kot udeležence v prometu, tako z vidika pešcev kot sopotnikov v...

POMLAD PRI ZAJČKIH

​Ko se je počasi segrelo, smo Zajčki začeli z raziskovanjem pomladi. Na sprehodih smo si ogledali različne cvetlice, nekaj marjetic in trobentic pa smo vzeli kar s sabo, da krasijo naša okna. Trobentice smo seveda tipali, ogledovali in nanje poskusili tudi piskati,...

PIKAPOLONICE SPOZNAVAMO ČEBELE

20. maja obeležujemo svetovni dan čebel, zato smo se v tem mesecu tej temi podrobneje posvetili. Pri jutranjem krogu smo si s povečano sliko čebelo dobro ogledali in otroci so pokazali na njene dele telesa. Otroci so o čebeli že kar nekaj vedeli in hitro so povedali,...

NA POMOČ!

​Kaj storimo ko se poškoduje bližnji? Kako postopamo če se urežemo v prst, močno udarimo v roko? Kaj storiti, če srečamo osebo, ki negibno leži na tleh in ne diha? Na vsa ta vprašanja smo dobili odgovore v torek, 11. 5. 2021. Obiskala sta nas namreč strokovna...

Arhiv po mesecih

(Skupno število obiskov 1.243, 1 obiskov danes)
Dostopnost