ARHIV NOVIC

TEDEN OTROKA PRI MRAVLJICAH

TEDEN OTROKA PRI MRAVLJICAH

V tednu otroka, ki je potekal od 4.10. – 8.10., je bilo v naši igralnici še posebej veselo. Tema letošnjega tedna otroka je bila RAZIGRAN UŽIVAJ DAN. Čeprav nas vreme v tem tednu ni razveseljevalo s toplimi sončnimi žarki, smo si razigran teden pričarali kar v...

več...
TEDEN OTROKA PRI NAJMLAJŠIH

TEDEN OTROKA PRI NAJMLAJŠIH

Tudi letos je bil prvi teden v oktobru posvečen otrokom.   Teden otroka je potekal od 4. – 10. oktobra  2021  na temo Razigran uživaj dan! V prvem starostnem obdobju smo vzgojiteljice skupaj načrtovale dejavnosti. Takoj na začetku tedna so nas  obiskali  policisti  iz...

več...
VILKO ZASIJE NA POTEPU

VILKO ZASIJE NA POTEPU

V torek, 21. 9. 2021, so otroci iz oddelkov Mravljice, Metulji, Ribice, Ježki in Pikapolonice obiskali predstavo z naslovom Vilko zasije na potepu v izvedbi Zavoda Varna pot. Predstavo nam je podaril Svet za preventivo in vzgojo v cestnem prometu občine Cerkno. Cilj...

več...
PLAČILO VRTCA ZA ČAS KARANTENE

PLAČILO VRTCA ZA ČAS KARANTENE

V primeru suma na obolenje zaradi Covid-19 pri otroku se posvetujte z otrokovim pediatrom. Če vi ali vaš otrok zboli z znaki viroze, ne hodite nenapovedano v zdravstveno ustanovo, ampak najprej po telefonu pokličite izbranega ali dežurnega zdravnika. Za testiranje na...

več...
PRVA SREČANJA ZA STARŠE

PRVA SREČANJA ZA STARŠE

Spoštovani starši kljub negotovim razmeram, bomo v prihodnjih dneh izvedli uvodno srečanje za novince in roditeljske sestanke za vse oddelke.  V sredo, 25. 8. 2021, vas vabimo na uvodno srečanje za starše otrok, ki bodo v šolskem letu 2021/22 prvič vključeni v vrtec....

več...

PLAČILO VRTCA ZA ČAS KARANTENE

V primeru suma na obolenje zaradi Covid-19 pri otroku se posvetujte z otrokovim pediatrom. Če vi ali vaš otrok zboli z znaki viroze, ne hodite nenapovedano v zdravstveno ustanovo, ampak najprej po telefonu pokličite izbranega ali dežurnega zdravnika. Za testiranje na...

PRVA SREČANJA ZA STARŠE

Spoštovani starši kljub negotovim razmeram, bomo v prihodnjih dneh izvedli uvodno srečanje za novince in roditeljske sestanke za vse oddelke.  V sredo, 25. 8. 2021, vas vabimo na uvodno srečanje za starše otrok, ki bodo v šolskem letu 2021/22 prvič vključeni v vrtec....

TU SEM DOMA

​ V skupini Metulji smo spoznavali Slovenijo, še posebej cerkljansko občino. Naredili smo zemljevid ter se seznanjali kje se nahajajo kraji kjer stanujemo. Spoznavali smo tudi naravne, kulturne in kulinarične znamenitosti naše občine. Podrobneje smo spoznali naše...

V KEKČEVI DEŽELI

Petek, 11.6. je bil za otroke iz skupin Metulji in Mravljice poseben dan. Samo dan prej smo izvedeli kakšno presenečenje nas čaka na ta dan – odhod v Kekčevo deželo. Komaj smo v petek dočakali uro odhoda iz avtobusne postaje pred OŠ. Čeprav je dežela Kekca daleč za...

POMLAD PRI JEŽKIH

Spomladanski meseci so pri Ježkih prehitro minili. Ob najrazličnejših dejavnostih je čas švignil mimo nas kot bi mignil. V mesecu marcu in aprilu smo se pogovarjali o čustvih in spoznavali različna razpoloženja. V ta namen smo spoznali veliko pravljic in se vživljali...

PETER KLEPEC SREČA KORONČKA

V lanskem šolskem letu, kmalu po novem letu smo se prvič srečali z novicami o novem virusu SARS-Cov-2, ki se je hitro širil po svetu. Ne dolgo za tem, smo se seznanili še s posledično boleznijo, ki jo povzroča omenjeni virus, COVID-19. Od takrat naprej se nam je...

Arhiv po mesecih

(Skupno število obiskov 1.378, 3 obiskov danes)
Dostopnost