V predprazničnih dneh učenci naše šole delijo dobro voljo tudi med ljudi, ki prav v tem času potrebujejo več pozornosti. Učenki 8. razreda, Jana Lapanja in Maya Marina Moravec, ki sta v preteklosti že nastopali v Domu upokojencev v Idriji, sta bili tokrat povabljeni, da dobro voljo z glasbo poneseta med oskrbovance psihiatrične bolnice. Učenki sta se na povabilo tamkajšnje delovne terapevtke Anje Pavšič z veseljem odzvali in pripravili koncert slovenskih popevk. Kot pravita sami, je bilo vzdušje na koncertu zelo prijetno, poželi sta velik aplavz in se bosta z veseljem vrnili še kdaj.

Za ta dogodek sta si morali učenki zamisliti tudi ime dueta, učiteljica likovne umetnosti Ana Koren jima je z veseljem priskočila na pomoč, skupaj so oblikovale plakat.

 

 

(Skupno število obiskov 510, 1 obiskov danes)
Dostopnost