Društvo prijateljev mladine Cerkno (DPM Cerkno) se je v letošnjem letu priključilo projektu POŠTAR PAVLI, ki ga organizira in vodi Zveza prijateljev mladine Slovenije (ZPMS). Namen projekta je zbiranje šolskih potrebščin oz. denarnih prispevkov.

V začetku septembra je DPM Cerkno v sklopu projekta prejelo 5 velikih škatel šolskih pripomočkov: zvezkov, svinčnikov, nalivnih peres, barvic, trikotnikov, beležk … Ker sami vsega ne bi mogli razdeliti med otroke, so šolo in vrtec zaprosili za pomoč pri razdeljevanju.

V kolikor bi vaš otrok potreboval kakšen dodaten šolski pripomoček in vam to predstavlja finančno breme, se lahko obrnete tudi na nas, in sicer na elektronska naslova:

mojca.lipuzic-moravec@os-cerkno.si in janja.baselj@os-cerkno.si

Društvu DPM Cerkno se za dolgoletno sodelovanje in donacijo iskreno zahvaljujemo.