Počitnikarji smo v četrtek, 29.6.2023 obiskali naš lokalni bazen. Učitelji Karmen, Mihela, Alan in Alenka so nas najprej zelo dobro ogreli in ocenili, kako dobri plavalci smo. Razdelili smo se po skupinah, potem pa se je zabava začela. Medtem, ko so se nekateri raje zadrževali v nižji vodi, smo drugi neustrašno skakali s skakalnice. Ob tem smo poškropili vse, ki so nam prišli blizu. Ko smo rabili malo odmora, pa smo se ob strani ulegli in prepustili, da so nas masirali mehurčki. Kot pravijo odrasli, vse lepe stvari hitro minejo. In tudi naš čas za bazen se je hitro iztekel. Preoblekli smo se, posušili in odšli proti šoli.
Ko smo prispeli, smo vseeno imeli še toliko energije, da smo se igrali v atriju in se izjemno zabavali. Potem pa nas je premamila huda lakota in šli smo na kosilo. Ker smo bili tako lačni, smo vsi šli še po dodatek. Po kosilu smo si ogreli glasilke in nekajkrat zapeli šolsko himno. Dan smo zaključili bolj umirjeno, ker smo večino naše energije pustili nekje v bazenu. 🙂

Radi bi se zahvalili vsem učiteljem, ki so poskrbeli, da je za nami en tako super plavalni dan.

“Ful je blu fajn, ka sma skakal u bazen.” -Anej

“Najbulš mi je blu, ka sma ful cajta plaval, pa učitlce sa ful fajn! :)” -Tina

“Skakalnica v bazenu je bla najbulš, pa pataplejne je blu ful dabru.” -Jaša

“Všeč mi je bila prosta izbera igre in risanka je tudi super!” -Matija