​Projekt Naša mala knjižnica je namenjen promociji bralne kulture ter evropskih avtorjev in ilustratorjev, ki so uveljavljeni v domovini, ne pa nujno v drugih evropskih državah. Založba KUD Sodobnost International se je za širitev slovenske književnosti prek državnih mej odločila za bralni projekt Naša mala knjižnica, ki ga v Sloveniji uspešno izvajajo že dvanajst let. V projekt je vključenih dvanajst avtorjev in ilustratorjev, katerih knjige so prevedene v dva tuja jezika in vključene v Ustvarjalnik, ki je natisnjen v vseh treh jezikih.
V projektu je letos sodelovalo tudi 50 učencev naše šole, ki so obiskovali interesno dejavnost Naša mala knjižnica. Naš bralni kotiček smo uredili v brunarici obnovljivih virov energije. Srečevali smo se, skupaj brali, se pogovarjali, tekmovali v izdelavi najdaljšega bralnega vlakca, reševali Ustvarjalnike in ustvarjali glede na prebrano tematiko.

(Skupno število obiskov 97, 1 obiskov danes)
Dostopnost