Posredujemo vam podrobnejše informacije glede prijav in prevzema brezplačnega toplega obroka v času šolanja na daljavo od četrtka, 1. aprila do petka, 9. aprila (izjema je 5. april – praznik in šolska kuhinja ne bo obratovala).
Prijave potekajo preko e-pošte prehrana@os-cerkno.si. Prosimo vas, da nam vašo namero posredujete do srede, 31. marca 2021 do 12.00 ure.
Z razdeljevanjem obrokov bomo pričeli v četrtek, 1. aprila 2021 in bo potekalo do petka, 9. aprila 2021. Obroke boste lahko prevzemali med 11.30 in 12.30, in sicer na območju za šolo – vhodna vrata v jedilnico. S seboj je potrebno prinesti posodo za hrano.
V primeru, da posamezen dan obrokov ne boste prevzeli, je potrebno obrok odjaviti (kot običajno, do 8. ure zjutraj na zgoraj navedeno e-pošto). Šola bo nudila topli obrok tudi dijakom, ki ga straši lahko prav tako prijavite preko e-pošte in priložite zraven dokazilo o upravičenosti do brezplačnega obroka.