Posredujemo vam podrobnejše informacije glede prijav in prevzema brezplačnega toplega obroka v času šolanja na daljavo.
Prijave potekajo preko e-pošte prehrana@os-cerkno.si, z razdeljevanjem obrokov bomo pričeli v ponedeljek, 9.11.2020.
V tednu od 9.11.-13.11.2020 lahko obroke prevzamete med 11.30 in 12.30, in sicer na območju za šolo – vhodna vrata v jedilnico.
S seboj je potrebno prinesti posodo za hrano in evidenčni ključek za potrjevanje kosila.
V primeru, da posamezen dan obrokov ne boste prevzeli, je potrebno obrok odjaviti (kot običajno, do 8. ure zjutraj na zgoraj navedeno e-pošto), sicer strošek neprevzetega obroka plačate starši.
Šola bo nudila topli obrok tudi dijakom, ki ga straši lahko prav tako prijavite preko e-pošte in priložite zraven dokazilo o upravičenosti do brezplačnega obroka (odločba o otroškem dodatku).