Učbeniški sklad

Prvi dan pouka ste si vsi učenci izposodili učbenike iz učbeniškega sklada, ki jih bo potrebno na koncu šolskega leta vrniti.

Prvošolci in drugošolci ste prejeli brezplačna učna gradiva. Teh ne vračate. Tretješolci pa ste poleg brezplačnih delovnih zvezkov dobili tudi tri učbenike iz učbeniškega sklada, ki jih bo potrebno na koncu šolskega leta vrniti.

Učence in starše prosimo, da izposojene učbenike doma pregledate in obvezno zavijete v nov ovitek, ki ga boste morali ob koncu šolskega leta odstraniti.

Na ovitke lahko dodate nalepko z imenom, priimkom in razredom. Tako se boste izognili zamenjavam učbenikov med sošolci.

Učbenike si zgolj izposojate, dobite jih v brezplačno uporabo, zato ste dolžni  z njimi ravnati skrbno in odgovorno.

Knjižnica odpira svoja vrata

Šolska knjižnica vas ponovno vabi k obisku. Žal bo delovanje prilagojeno trenutnim razmeram.

Šolska knjižnica bo odprta samo za izposojo.

Knjige boste vračali v pripravljeni škatli pred knjižnico oziroma v škatlo, ki bo  pred vstopom na razredno stopnjo.

Čitalnica bo zaprta, kar pomeni, da v prostoru ne bo možno brati, pisati nalog, uporabljati računalnika.  Zadrževali se boste lahko samo kratek čas, le da si boste izposodili gradivo.

Knjižnica bo odprta  od ponedeljka, 7.9.2020, dalje, po razširjenem urniku.

Učenci predmetne stopnje lahko pridete v času vseh odmorov med 7.20 in 11. uro ter med 12. in 14. uro.

Učenci 1. do 5. razreda boste v knjižnico prihajali po dogovoru z učiteljicami.

Po vračilu shranimo knjige v tridnevno karanteno, zato si jih ne bo mogoče takoj izposoditi.

Vsi uporabniki morajo ob obisku upoštevati splošna pravila in predvsem paziti na medsebojno varnostno razdaljo. V knjižnici je lahko istočasno največ 5 obiskovalcev. Učenci morajo uporabljati obrazne maske in pri vhodu razkužiti roke.