ODGANJALI ZIMO PO ULICAH CERKNEGA

Avtor: | Mar 5, 2022 | VRTEC-NOVICE

Na pustni torek, 1.3. 2022 smo se vsi otroci in vzgojiteljice našega vrtca odpravili na ulice s prav posebnim namenom, da skupaj na najbolj glasen način preženemo zimo. Na ulice se nismo podali prvič, to je tradicija že nekaj let, izgleda le, da smo bili pretekla leta premalo glasni in vidni, da bi zimo zares odgnali. 😊

A nič zato, letos smo se odločili, da k pustni povorki našega vrtca povabimo tudi društvo godbenikov Cerkno ter Cerkljanske Laufarje. Združili smo moči, ulice napolnili z glasbo, petjem in veseljem ter več kot očitno pregnali zimo.

Obljubljamo, da naslednje leto zgodbo ponovimo in poskrbimo, da bodo naši obrazi in nasmehi pogreli srca vsakega obiskovalca in gledalca.

Iskreno se zahvaljujemo društvu godbenikov Cerkno, društvu Laufarija ter hotelu Cerkno za sladko pogostitev vseh malih in velikih maškar. Velika zahvala tudi društvu šoferjev in avtomehanikov Cerkno, ki so poskrbeli za našo varnost ter vsem Vam gledalcem.

foto: Bojan Tavčar 

(Skupno število obiskov 403, 1 obiskov danes)
Dostopnost