Osnovna šola Črni Vrh je na našo šolo poslala prijazno vabilo za ogled otroške kantate. Vabilu smo se z veseljem odzvali. V sredo, 20. 4. 2022, smo se tako drugošolci skupaj z učenci PŠ  Šebrelje odpeljali na Črni Vrh nad Idrijo. Po prijaznem sprejemu in malici smo si ogledali razstavljene likovne izdelke. Nato so nas povabili v telovadnico, ki so jo za to priložnost spremenili v dvorano s pravim odrom za nastopajoče. Navdušila nas je scena, še posebej velika gugalnica. Učenci smo nato eno šolsko uro uživali v otroški kantati za soliste, zbor in klavir. Po končani prireditvi smo strnili svoje vtise. Prav vsak je bil nad nečim navdušen. Veseli smo bili, da so nas povabili, saj bi bilo tak čudovit glasbeni dogodek res škoda zamuditi. 

(Skupno število obiskov 130, 1 obiskov danes)
Dostopnost