Udeleženci letošnjega prvega dela počitniškega varstva na OŠ Cerkno, so skozi različne aktivnosti v mesecu juliju doživeli marsikaj poučnega in zanimivega. Kako pogumno in samozavestno se znajdejo tudi pred radijskimi mikrofoni, pa si lahko poslušate v objavljeni oddaji, ki je bila predvajana na lokalni radijski postaji Primorski val.

Njihove zanimive dogodivščine je v prispevku povzel tudi lokalni časopis Idrijske novice (julijska izdaja).

Z drugim delom počitniškega varstva nadaljujemo v mesecu avgustu (od 17. do 28. avgusta 2020). Prijave bomo pričeli zbirati predvidoma konec meseca julija, ko bomo na šolski spletni strani objavili vse potrebne informacije. Do takrat pa prepuščamo šolo rednim vzdrževalnim delom, da se počisti, polepša in od celoletnega otroškega vrveža tudi malo spočije. Se vidimo v avgustu!