Čas poletnih počitnic je na šoli namenjen različnim prenovam, predvsem pa rednim vzdrževalnim delom, ki jih med šolskim letom ne moremo izvesti. V času letošnjih počitnic sta v teku dve večji prenovi, v okviru katerih bomo obnovili talne površine v obeh šolskih telovadnicah in na novo začrtali talne označbe za različne športe (košarka, mali nogomet, odbojka, badminton…). Obnovljena parketna površina bo omogočala varnejše izvajanje športnih aktivnosti tako za učence, kakor tudi za rekreativce. Prenovitvena dela pa potekajo tudi na razredni stopnji, saj nadaljujemo s prenovo sanitarij. Če smo v lanskem letu v celoti prenovili sanitarije za prvošolce in drugošolce, letos nadaljujemo prenovo sanitarij za tretješolce, četrtošolce in petošolce. Dotrajanost materialov in iztrošenost sanitarne opreme terjajo prenovo in že v nekaj tednih bo podoba sanitarnih prostorov popolnoma drugačna.