POLICIST V VRTCU

Avtor: | Dec 22, 2019 | VRTEC-NOVICE

V sredo 18.12.2019 nas je v vrtcu obiskal policist policijske postaje Idrija g. Edvard Miklavčič. V letošnjem letu je naš vrtec vključen v dva projekta – Trajnostna mobilnost ter Pasavček, preko  katerih posebno pozornost namenjamo varnosti otrok v cestnem prometu. Skupaj s policistom smo v začetku obnovili pomembna pravila, ki jih moramo kot pešci nujno upoštevati za varno udejstvovanje v prometu. Posebno pozornost pa smo namenili tudi varnosti med vožnjo v  avtomobilu. Policist nam je povedal, kje in kako sedimo v avtomobilu, da smo med vožnjo najbolj varni ter kako pravilno uporabljamo varnostni pas. Obisk smo zaključili z zanimivimi in hkrati pomembnimi vprašanji otrok, katere odgovore si bomo dobro zapomnili.

Policistu g. Edvardu se lepo zahvaljujemo za obisk. Veselimo se ponovnega srečanja prihodnje leto. Do takrat pa ne pozabimo –  RED JE VEDNO PAS PRIPET.

(Skupno število obiskov 364, 1 obiskov danes)
Dostopnost