Tudi na naši šoli smo s popoldanskimi prazničnimi dejavnostmi poskrbeli za veselo decembrsko vzdušje. Učiteljice podaljšanega bivanja smo pripravile različne kotičke, kjer so otroci lahko koristno preživeli svoj čas. Potopili smo se v svet pravljic in se vživeli v zgodbo o dobrem snežaku. Svoje športne spretnosti smo urili na poligonu v telovadnici ter gibalne urice zaključili s plesom o macesnu. V gledališkem kotičku smo se spremenili v pravljične junake, oblekli kostume in za sošolce pripravili kratko predstavo. Na odru so se znašli zajček, veverica, Sneguljčica, čarovnica, Božiček, škratje … in vsak izmed njih je počel svoje vragolije. Za konec je iz učilnice gospodinjstva zadišalo po slastnih piškotih, ki so jih otroci spekli sami po receptu in s pomočjo kuharice Danijele.

Z lično zavitimi paketki piškotov so odhiteli domov pripovedovat staršem o doživetjih, ki jih je prineslo praznično popoldne.

 

(Skupno število obiskov 184, 1 obiskov danes)
Dostopnost