Dragi učenci od 6. do 9. razreda!

Kot ste že obveščeni se bomo v naslednjem tednu zopet preselili iz šolskih klopi v domače okolje. To pa seveda ne pomeni, da bomo prekinili tudi šolsko delo. Pouka bo tekel naprej, le na nekoliko drugačen način.

Že od začetka šolskega  leta smo se na to situacijo vsi pripravljali in se za ta namen naučili uporabljati aplikacijo Teams. Zato verjamemo, da bo pouk preko te aplikacije tekel brez problemov in zatikanj.

Tukaj pa dodajamo še nekaj napotkov za boljšo organizacijo dela.

»Rana ura zlata ura« še vedno velja, zato je najbolje, da se lotiš dela zjutraj, tako kot teče običajen pouk.

Vaša vsakdanja naloga pa je naslednja:
  • Najprej se prijavi v aplikacijo Teams.
  • Postavi se v okolje, kjer so vidne vse tvoje skupine.
  • Bodi pozoren na rdeče številčne oznake pri posamezni skupini (glej sliko spodaj).

• Klikni na skupino, oziroma predmet, ki je označen z rdečo številčno oznako in odpre sem ti stran z objavami, ki se avtomatično postavi tako, da je vidna zadnja objava.(glej sliko spodaj).

• Preberi objavo ali klikni na ogled dodelitve ter sledi navodilom, preglej učne vsebine in opravi vse naloge, ki so ti jih dodelili učitelji.
  • Nato na enak način nadaljuj tudi pri ostalih predmetih.

POZOR!

Če moraš pri kakšnem predmetu oddati nalogo ne pozabi kliknita na gumb POŠLJI.

Potrudi se, da boš redno delal vsak dan in da boš opravil vse naloge, da ne boš imel prevelikega zaostanka, ko se zopet dobimo v šoli.

Če boš imel težave z prijavo v Teams-e, piši na elektronski naslov izajc@os-cerkno.si.

Če boš imel težave z učno snovjo ali nalogo se obrni po pomoč k učitelju, ki te poučuje. Lahko uporabiš orodje “klepet” in ga vprašaš, če česa nisi razumel.

Upamo, da se kmalu zopet vidimo v šoli.

PS: Naslovno sliko smo si sposodili pri Filipu iz Šebrelj. Sliko je ustvaril v času, ko smo imeli prvič pouk na daljavo.