PRAVLJIČNO DEŽELO OBOGATILI TUDI NAŠI UČENCI IN OTROCI VRTCA

Avtor: | Jan 12, 2020 | VRTEC-NOVICE

Ob koncu leta se je v Cerknem že 4. leto zapored odvila PRAVLJIČNA DEŽELA. Vsako leto na otvoritveni kulturni prireditvi sodelujejo tudi učenci šole in otroci iz vrtca. Pod mentorskim vodstvom  učiteljic in vzgojiteljic so se letos predstavili s številnimi plesnimi in glasbenimi nastopi.

Tudi letos je v pravljični deželi , vse tri dni potekal PRAZNIČNI OTROŠKI BAZAR, katere izdelke so oblikovali, pripravili in izdelali učenci in otroci vrtca ob pomoči vzgojiteljic. Prostovoljni prispevki od prodanih izdelkov  se namenijo v šolski sklad šole in vrtca za nakup didaktičnih pripomočkov ter plačilo dodatnih didaktičnih vsebin za vse otroke našega zavoda.  Letos smo zbrali nekaj več kot 500 evrov.

Najlepše se zahvaljujemo vsem, ki ste nas obiskali na bazarju in prispevali.

Foto: Luka Zorjan in Tadej Lipušček

(Skupno število obiskov 267, 1 obiskov danes)
Dostopnost