Za učence turističnega krožka je bil minuli četrtek prava kulinarična avantura, saj so se prvič predstavili na prireditvi Turizmu pomaga lastna glava. Na prireditvi, ki je potekala v Mercator centru v Postojni je sodelovalo 11 šol iz Primorske regije. Naloga učencev je bila predstaviti svoje kulinarične produkte na temo Okusni zakladi Slovenije. Naši učenci so predstavili »Pajtička piknik« in z njim navdušili obiskovalce. S tem dogodkom so učenci razvijali svoje kulinarične in turistične veščine ter spoznavali pomen lokalne gastronomije in turizma v njihovi skupnosti. Na tržnici so učenci morali prepričati pet člansko komisijo, da je njihov turistični produkt zanimiv in inovativen, ter da ga znajo dobro tržiti. To jim je tudi odlično uspelo, saj so za svoje delo prejeli srebrno priznanje.

Vsem učencem iskreno čestitamo.

(Skupno število obiskov 228, 1 obiskov danes)
Dostopnost