16. 3. 2020: Glede na trenutne razmere in ukrepe, bo posledično prestavljen tudi rok za prijavo v srednje šole. O konkretnih datumih in spremembah rokovnika za vpis v srednje šole in dijaške domove boste obveščeni takoj, ko bomo prejeli informacije iz MIZŠ, predvidoma v naslednjih dneh. Še naprej spremljajte šolsko spletno stran, kjer boste dobili vse potrebne informacije in morebitna navodila.

31. 3. 2020: Zadnja informacija iz MIZŠ: Nov rok za prijavo bo določen, ko bo znano, kdaj se bodo otroci lahko vrnili v šolske klopi. Ko bo znano, kdaj bodo šole zopet odprte, bomo šolam poslali nov rokovnik za vpis v srednje šole. Takrat bo še nekaj časa, da bodo lahko šole skupaj z devetošolci izpolnile prijavnice in jih poslale na ustrezne šole.

Vpis v srednjo šolo – izpolnjevanje prijavnic bomo opravili v prvem tednu, ko se vrnemo v šolo. Če imate še kakšno vprašanje, pomislek ali dilemo v zvezi z vpisom v srednjo šolo, mi lahko pišete na janja.baselj@os-cerkno.si.