V teh deževnih dneh se prav z veseljem spominjamo toplega sonca in živih barv, ki jih je narisala jesen. Učenci podružnične šole so združili svoje občutke in podali nekaj misli.

V petek, 11. 10. 2017, smo imeli učenci POŠ športni dan. Ob 9.00 smo šli proti Reki. Pot je bila zelo ozka, dolga in na levi strani je bil prepad. (Katja 4. D)

Najbolj mi je bil všeč pes, pa tudi most, na katerem je zelo drselo. (Benedikta, 2. D)

Jaz sem bil vesel, ko smo šli po strmi poti, bilo me je zelo strah. Šli smo na razgledno točko, videli smo reko in šli na drseči most. (Benjamin 2. D)

Videl sem ribnik in prvič sem videl ribogojnico in zelo globok prepad. Ko smo šli nazaj, smo se ustavili pri sv. Ivanu in smo se malo poigrali. Bilo mi je všeč. (Lan, 3. D)