RED JE VEDNO PAS PRIPET

Avtor: | Jun 12, 2023 | Novice-šola, VRTEC-NOVICE

Tudi v  letošnjem letu smo v našem vrtcu sodelovali v projektu Pasavček, ki poteka pod okriljem Javne agencije Republike Slovenije za varnost prometa – Sveta za preventivo in vzgojo v cestnem prometu. Cilj projekta je povečati osveščenost in informiranost splošne javnosti, še posebej otrok od 4-12 let oziroma njihovih staršev, o pravilni uporabi otroških varnostnih sedežev in varnostnih pasov med vožnjo z avtomobilom. Njegov slogan je »Red je vedno pas pripet«. V projekt so bile vključene štiri skupine, in sicer skupine Čebelice, Ježki in najstarejši dve skupini Metulji in Mravljice. V ta namen smo vse od oktobra izvajali različne dejavnosti, bolj intenzivno pa smo se projektu posvetili v mesecu marcu in aprilu.

(Skupno število obiskov 228, 1 obiskov danes)
Dostopnost