Pred nami je novo šolsko leto, v katero bomo ponovno vstopili tudi pevci in pevke šolskih pevskih zborov.

Urnik pevskih vaj otroških pevskih zborov:

Otroški pevski zbor »Studenčki« (pevke in pevci 1. razredov) – petek, 5. šolska ura

Otroški pevski zbor »Potočki« (pevke in pevci 2. in 3. razredov) – torek, 6. šolska ura

Otroški pevski zbor »Brzice« (pevke in pevci 4. in 5. razredov) – ponedeljek, 6. šolska ura

Avdicije za OPZ ni. V naše vrste se lahko vključite vsi, ki imate veselje do petja.

Urnik pevskih vaj mladinskega pevskega zbora »Valovi«:

MPZ 1. glas – ponedeljek, 7. šolska ura

MPZ 2. glas – torek, 7. šolska ura

MPZ 3. glas – sreda, 7. šolska ura

Skupne vaje MPZ-ja bodo potekale ob petkih po že znanem urniku:

v primeru razrednih ur 7. šolsko uro, ko razrednih ur ni, 6. šolsko uro.

Da se boste spomnili, kaj smo se na avdiciji junija dogovorili, bo seznam pevcev po glasovih objavljen na oglasni deski pred glasbeno učilnico, prav tako pa ga najdete tudi v teamsih v ekipi MPZ »Valovi«.

Seveda pa ste v vrste mladinskega pevskega zbora še vedno vabljeni tudi novi pevci.

Prvi šolski dan se oglasite v glasbeni učilnici, da se dogovorimo za termin avdicije.

Preteklo šolsko leto smo naša druženja zaključili z izvrstnim koncertom. Nekaj utrinkov objavljamo ob zaključku te vesti.

Naj nas pesmice povežejo in obarvajo prihajajoče šolske dni.