POZDRAVLJENI METULJI

Avtor: | Nov 24, 2020 | VRTEC-NOVICE

​V zadnjih tednih je v vrtcu le malo metuljev. Pogrešamo vas, zato smo za vas ustvarili eno prav posebno drevo. To je drevo LEPIH ŽELJA METULJEM KATERI SO DOMA. Iz volne smo naredili veje in sonce, z vodenimi barvami pa pobarvali nebo in travnik. Liste izstrižene iz papirja smo jesensko obarvali, na drugo stran pa napisali lepo željo. Dokler ne bomo spet skupaj vam jih pošiljamo v mislih. Prosili smo veter za pomoč, da nam pomaga in vam raznese lepe misli kot jesensko listje katerega raznaša, ko piha.

V četrtek smo bili pravi peki, kot v pravljici Pekarna miš maš.  Zavihali smo rokave in si spekli kruh za tradicionalni zajtrk. Skupaj smo zamesili testo, opazovali kako vzhaja, naredili vsak svoj hlebček za domov, pa še enega večjega, katerega smo pojedli v petek pri zajtrku. Si predstavljate kako je dišal naš vrtec?

Upamo, da se čimprej spet vidimo, do takrat pa: LEPO SE IMEJTE, VELIKO SE SMEJTE IN OSTALE METULJE V MISLIH IMEJTE.

(Skupno število obiskov 277, 1 obiskov danes)
Dostopnost