Spoštovani starši.

S strani MIZŠ smo prejeli okrožnico v kateri nas resorno ministrstvo naproša, da pridobimo podatke o številu otrok, ki bi se želeli prstovoljno testirati na virus SARS-CoV-2. V kolikor bo s strani pristojnih inštitucij sprejeta takšna odločitev, bo prostovoljno samotestiranje predvideno za učence od 7. do 9. razreda. Testiranje se predvideva za 15. april 2021, vse potrebne informacije pa boste starši preko šole prejeli v prihodnjih dneh.
Naša šola informativne podatke zbira na posebnem elektronskem naslovu samotestiranje.covid@os-cerkno.si
Prosimo, da nam na ta naslov posredujete ime, priimek in razred učenca, ki bi se želel testirati. Na resorno ministrstvo bomo posredovali samo skupno število učencev, ki bi se tovrstnega testiranja udeležili. O načinu in vseh potrebnih postopkih izvedbe samotestiranja, nas bodo pristojne inštitucije obvestile v prihodnjih dneh in vam jih bomo nemudoma posredovali.

Vodstvo OŠ Cerkno

(Skupno število obiskov 386, 1 obiskov danes)
Dostopnost