Le še nekaj dni nas loči do začetka novega šolskega leta. S 1. septembrom prestopa prag naše šole 349 učencev (170 dečkov in 179 deklic), od tega 39 prvošolcev, za katere smo na prvi šolski dan, ob 8.30 uri v veliki šolski telovadnici pripravili prav poseben sprejem. Učenci OŠ Cerkno bodo v letošnjem šolskem letu pouk obiskovali v okviru 18 oddelkov na matični šoli in enega kombiniranega oddelka na podružnnični šoli v Šebreljah. Objavljamo šolski urnik za učence 6.,7.,8. in 9. razredov, ki bo začel veljati v petek, 1. septembra 2023 in bo veljal za prvo ocenjevalno obdobje.
Prvi šolski dan bo pouk potekal po posebnem urniku. Prvi dve šolski uri bodo imeli oddelki v matičnih učilnicah razredne ure in se seznanili z vsemi potrebnimi informacijami povezanimi s potekom letošnjega učno-vzgojnega dela. V nadaljevanju pa bo pouk potekal po predstavljenem urniku. Učenci od 1. do 5. razreda boste šolske urnike prejeli prvi šolski dan in si jih boste pregledali skupaj z vašimi razredniki. Pouk izbirnih predmetov, neobveznih izbirnih predmetov in pouk dodatne strokovne pomoči se bo pričel v ponedeljek, 4. septembra 2023. Šolski avtobusi bodo vozili po ustaljenem voznem redu, enako velja za izvedbo jutranjega varstva za učence od 2. do 5.r in podaljšanega bivanja za učence od 1. do 5.razreda, kakor tudi učence od 6. do 9. razreda.

Želimo miren in uspešen vstop v novo šolsko leto 2023/2024.

Kolektiv OŠ Cerkno

Šolski urnik za učence, 6., 7., 8. in 9.r. Veljati začne v petek, 1. septembra 2023.
(zadnji popravek urnika je bil izveden 01.09.2023)

(Skupno število obiskov 2.892, 3 obiskov danes)
Dostopnost