Šolski radio je na naši šoli prisoten že skoraj 50 let. V tem času je bil deležen različnih posodobitev, osnovna funkcija pa se v vseh teh letih ni kaj dosti spreminjala. Radio služi svojemu namenu in omogoča hiter prenos različnih aktualnih sporočil do učencev, učiteljev in drugih delavcev šole. Žal z razvojem drugih elektronskih medijev (šolska spletna stran, elektronska pošta, sporočila iz sistema Lopolis) ta starodoben medij nekoliko izgublja na priljubljenosti in težko sledi ostalim informacijskim kanalom. Šolska skupnost učencev je v okviru svojih srečanj večkrat izpostavila, da tovrsten medij šola potrebuje in bi ga bilo zanimivo obuditi. Prednovoletni čas je pravi trenutek za to. V petek, 16.12.2022 smo lahko na šoli prisluhnili prvi oddaji, vsem obiskovalcem naše spletne strani, pa jo nudimo v poslušanje preko spleta.

4# podcast; 1. šolska radijska oddaja (objavljeno 16.12.2022, pripravile: Iva Katarić, Ana Serafimović, Lucija Julija Moravec, Kristina Bevk, Tinkara Tušar)

(Skupno število obiskov 222, 1 obiskov danes)
Dostopnost