Za učence 6. in 9. razreda bo v dopoldanskem času ob prisotnosti učitelja omogočen vpogled v ovrednotene preizkuse nacionalnega preverjanja znanja. Z vpogledi za devetošolce smo začeli danes in nadaljujemo do četrtka (razpored visi na šolski oglasni deski), šestošolci pa boste imeli vpogled v prihodnjem tednu. Učenci za dostop do vpogleda NPZ potrebujejo EMŠO IN ŠIFRO, ki so jo dobili prvi dan nacionalnega preverjanja znanja. Vpogled v NPZ je omogočen na šoli tudi za starše in sicer, za 9.r v četrtek, 2. junija od 14.00 do 15.00 ure v računalniški učilnici. Starši učencev 6.r pa imate možnost vpogleda v četrtek, 9. junija od 14.00 do 15.00 ure prav tako v računalniški učilnici. Starši se morate predhodno najaviti pri svetovalni delavki Janji Bašelj (janja.baselj@os-cerkno.si, telefon 05 372 90 03)