Tik pred zimskimi počitnicami smo pripeljali še en projekt Branja do konca. Zaključili smo ga kakšen teden pozneje kot smo nameravali, prvotne načrtne nam je prekrižala že vsem dobro znana korona. A se ji nismo pustili, kljub šolanju na daljavo, zares posebnim razmeram in okoliščinam, smo s pomočjo čisto navadne klasične pošte naš projekt v celoti izpeljali. In ponovno nam je uspelo izboljšati branje do te mere, da ga bomo lahko v prihodnjih letih uporabili kot orodje za učenje, v prostem času pa za eno preprosto, a čudovito prostočasno dejavnost. Podelili smo precej pohval za vestno izpolnjevanje bralnega dnevnika, na tem mestu se zahvaljujemo tudi staršem za sodelovanje, saj je precej otrok izpolnilo prav vse bralne dnevnike. Pohvale  so dobili tudi učenci, ki so naredili največji napredek pri tehniki branja. Čestitke vsem še enkrat! Prav vsi sodelujoči so prejeli zaključni bralni dnevnik, ki branje predstavlja v zabavni, radovedni, uporabni in navdihujoči luči. Po počitnicah pa veselo nadaljujemo z novo generacijo v 2. razredu.

“Ves svet se ti odpre, ko se naučiš brati.” – Mary McCleod Bethune