Zaključili smo prvi del počitniškega varstva, ki je letos gostilo največ učencev, odkar na naši šoli izvajamo počitniško varstvo. Preko 40 otrok je uživalo v številnih zanimivih dejavnostih, ki so jih pripravili pedagoški delavci, študenti in letos v okviru učnih izbirnih vsebin tudi dijaki idrijske gimnazije. Iskrena zahvala vsem sodelujočim za odličen program in zelo odgovoren pristop do učno-vzgojnega dela. Posebna zahvala gre seveda podjetju ETA, d. o. o. Cerkno, ki že četrto leto v celoti financira izvedbo programa. Veselimo se ponovnega snidenja v drugi polovici avgusta, ko nas ponovno čaka zanimiv in pester program. Do takrat pa želimo vsem skupaj, čudovite poletne počitnice.

VIDEO, ZBRANI NAJLEPŠI TRENUTKI

ŠE ZADNJE PRESENEČENJE – HIŠNI BAND PV

 

(Skupno število obiskov 283, 1 obiskov danes)
Dostopnost