NAJNOVEJŠE OBJAVE

Tekmovanje iz kemije za Preglova priznanja

Tekmovanje iz kemije za Preglova priznanja

V letošnjem šolskem letu je potekalo 58 tekmovanje iz znanja kemije za Preglova priznanja. Tekmovanje je trostopenjsko.Šolskega izbirnega tekmovanja, 11. 1. 2024 se je udeležilo 17 učencev osmega in devetega razreda, ki so se pripravljali pod mentorstvom učiteljice...

več...
MENJAVA GENERACIJ Z NASMEJANIMI OBRAZI

MENJAVA GENERACIJ Z NASMEJANIMI OBRAZI

Leta hitro tečejo, šolska leta pa še bolj, poslavlja se ena generacija in prihaja nova generacija učencev. Tako eni kot drugi se novih stopnic v življenju veselijo, od njih pričakujejo veliko in še več. Že vrsto let se te generacije na naši šoli srečujejo z...

več...
Tekmovanje iz fizike za Stefanova priznanja

Tekmovanje iz fizike za Stefanova priznanja

V preteklih mesecih so potekale priprave na 44. tekmovanje iz znanja fizike za Stefanova priznanja. Učenci so reševali naloge in se pripravljali pod mentorstvom učiteljice Marije Urh Lahajnar. Šolskega tekmovanja v sredo 14. 2. 2024 se je udeležilo 20 učencev naše...

več...
PIŠKOTEK NEANDERTALČEVA PIŠČAL

PIŠKOTEK NEANDERTALČEVA PIŠČAL

V okviru projekta Turizem in vrtec smo letos v skupini Ježki ustvarjali kulinaričen spominek s trajnostnim pridihom. Dejavnosti  so potekale prek celega leta. V sklopu teme KDO SEM IN KJE ŽIVIM smo obiskali TIC in iskali informacije o Cerknem kot turistični...

več...
DRUŽENJE PRI PIKAPOLONICAH

DRUŽENJE PRI PIKAPOLONICAH

V torek, 28.5. 2024, na Dan sonca, smo Pikapolonice povabile svoje starše na druženje in ustvarjanje. S tem dnem smo se vključili tudi  v projekt Varno s soncem ter se seznanili z pozitivnimi in negativnimi učinki sončnih žarkov za naše telo oz. zdravje. Naredili smo...

več...
Francoski festival

Francoski festival

V četrtek, 23. 5., smo se učenci francoščine na naši šoli udeležili 21. Francoskega festivala v Kranju. Te prireditve smo se udeležili učenci francoskega jezika na osnovnih šolah iz celotne Slovenije. Pred prireditvijo je potekal ogled mesta, nato je sledila...

več...
POČITNIŠKO VARSTVO 2024

POČITNIŠKO VARSTVO 2024

Osnovna šola Cerkno tudi letos v času poletnih počitnic organizira brezplačno počitniško varstvo otrok s programom učno-vzgojnih aktivnosti. Aktivnosti bomo izpeljali v dveh delih, od 26. junija do 10. julija in od 19. do 30. avgusta 2024. Program bomo izvajali od...

več...
Kolesarki izpit 2024

Kolesarki izpit 2024

Torek, 4.6.2024, datum, katerega si bodo zapomnili vsi petošolci in en šestošolec. To je dan, ki je že zjutraj nakazoval, da se bo zanje dogajalo nekaj pomembnega. Vladala je nervoza, strah, kaj bo, ogromno razno raznih vprašanj za naju, mentorja kolesarskega krožka....

več...
NAGRAJENA ZVESTOBA KNJIGI

NAGRAJENA ZVESTOBA KNJIGI

​V petek, 7. 6., smo se devetošolci, zlati bralci, ki smo vsa leta osnovnega šolanja brali za  Bevkovo bralno značko, iz OŠ Cerkno, OŠ Sp. Idrija, OŠ Idrija in OŠ Črni Vrh, odpravili na izlet v organizaciji ZPM Idrija. Pot nas je vodila proti obali, v Koper, kjer smo...

več...
TERMALKOVA PUSTOLOVŠČINA

TERMALKOVA PUSTOLOVŠČINA

V torek, 28. 05. 2024, so se otroci iz skupin Ribice, Metulji in Mravljice odpravili na Termalkovo Pustolovščino. Pot smo začeli v Turistično informacijskem centru, kjer je vsak otrok prejel zgibanko z zemljevidom, prvi namig za skrito geslo ter prvi žig. S pomočjo...

več...
(Skupno število obiskov 15.074, 1 obiskov danes)
Dostopnost