NAJNOVEJŠE OBJAVE

DRUGI TEDEN POČITNIŠKEGA VARSTVA 2021

DRUGI TEDEN POČITNIŠKEGA VARSTVA 2021

Naše dogodivščine v počitniškem varstvu na OŠ Cerkno se nadaljujejo. Za nami je pestro obarvan teden, poln novih dogodivščin. Spoznali smo, v kako lepih krajih živimo in kaj vse nam ponuja domišljija … Z domišljijo lahko odpotuješ tudi v daljne dežele, na primer na...

več...
Počitniški čas je tudi čas za vzdrževalna dela

Počitniški čas je tudi čas za vzdrževalna dela

Čas poletnih počitnic je na šoli namenjen različnim prenovam, predvsem pa rednim vzdrževalnim delom, ki jih med šolskim letom ne moremo izvesti. V času letošnjih počitnic sta v teku dve večji prenovi, v okviru katerih bomo obnovili talne površine v obeh šolskih...

več...
Kino pred domom

Kino pred domom

​Občina Cerkno v sklopu projekta Krepitev skupnosti s sodelovanjem Mestne knjižnice Idrija ter podjetja ETA d.o.o. Cerkno vabi vse najmlajše in starše na Kino pred domom, ki se bo to poletje prvič odvil na dvorišču pred Večnamenskim centrom Cerkno v četrtek, 8. 7....

več...
Prvi teden utrinkov iz Počitniškega varstva 2021

Prvi teden utrinkov iz Počitniškega varstva 2021

​Osnovna šola Cerkno tudi to poletje ob podpori podjetja ETA d.o.o. Cerkno organizira brezplačno počitniški varstvo otrok s programom učno-vzgojnih aktivnosti. Aktivnosti izvajamo za osnovnošolce od 1. do 5. razreda v dveh delih, od 28. junija do 9. julija in 16....

več...
TU SEM DOMA

TU SEM DOMA

​ V skupini Metulji smo spoznavali Slovenijo, še posebej cerkljansko občino. Naredili smo zemljevid ter se seznanjali kje se nahajajo kraji kjer stanujemo. Spoznavali smo tudi naravne, kulturne in kulinarične znamenitosti naše občine. Podrobneje smo spoznali naše...

več...
OBZORNIK JUNIJ 2021

OBZORNIK JUNIJ 2021

Počitnice so pred nami. Naj bodo dnevi topli, brezskrbni, polni lepih dogodivščin in raziskovanj, naj bodo polni lepih trenutkov, dobrih knjig, pristnih pogledov, drobnih iskric in prijetnih druženj! Ekipa šolske televizije Osnovne šole Cerkno vam je tudi tokrat...

več...
Počitniško varstvo 2021 – zaključek prijav

Počitniško varstvo 2021 – zaključek prijav

Spoštovani starši, želeli bi vas obvestiti, da z današnjim dnem zaključujemo sprejemanje prijav v počitniško varstvo. Kljub zelo velikemu interesu, smo zaradi upoštevanja vseh priporočil NIJZ in kadrovskih, prostorskih omejitev, primorani omejiti število udeležencev....

več...
PREVZEM SPRIČEVAL PO ZAKLJUČKU

PREVZEM SPRIČEVAL PO ZAKLJUČKU

Starše obveščamo, da bo za vse učence, ki na zadnji šolski dan ne bodo prevzeli spričeval, prevzem le-teh možen v tajništvu šole v naslednjih terminih: 28. 6.-2. 7. in 23. 8.-31. 8., in sicer od 7.00 do 14.30.

več...
(Skupno število obiskov 7.679, 1 obiskov danes)
Dostopnost