NAJNOVEJŠE OBJAVE

IZID JUBILEJNE MLADE RASTI “Po sledeh Lukca”

IZID JUBILEJNE MLADE RASTI “Po sledeh Lukca”

​Na jutrišnji dan, 17. septembra, se je pred 130-imi leti v vasici Zakojca rodil France Bevk, na isti dan pred 50-imi leti pa nas je za vedno zapustil. Tako jutri obeležujemo visok jubilej tudi na ravni občine Cerkno in širše. Naša šola pa se že vrsto let vključuje v...

več...
IZZIVALEC ULICE 2 – PREDAVANJE ZA STARŠE

IZZIVALEC ULICE 2 – PREDAVANJE ZA STARŠE

Predavanje IZZIVALEC ULICE 2, ki ga izvaja Bojan Kodelja v okviru programa neodvisen.si, razkriva osupljiva dejstva ter napeljuje k predčasnemu prepoznavanju in h kritičnemu razmišljanju o kemičnih in nekemičnih zasvojenostih. Širjenje novic vse bolj poteka v...

več...
V branju je moč

V branju je moč

Spoštovani starši, založba Mladinska knjiga tudi letos omogoča učencem naročilo kakovostnih revij Mladinske knjige (Cicido, Ciciban, Cici zabavnik, Moj planet, Pil in Gea) po najugodnejših cenah. Katero revijo izbrati za otroka, boste ugotovili tukaj. Izpolnjeno...

več...
S PEŠBUSOM V TEDEN MOBILNOSTI

S PEŠBUSOM V TEDEN MOBILNOSTI

S PEŠBUSOM V TEDEN MOBILNOSTI  Tudi v letošnjem šolskem letu bo v sodelovanju s svetom za preventivno in vzgojo v cestnem prometu, prostovoljci združenja šoferjev in avtoprevoznikov ter pedagoškimi delavkami naše šole, potekal PEŠBUS za osnovnošolce od 2. razreda...

več...
RODITELJSKI SESTANKI IN GOVORILNE URE

RODITELJSKI SESTANKI IN GOVORILNE URE

S pričetkom šolskega leta 2020/2021 začenjamo tudi z organizacijo srečanj staršev in učiteljev: Govorilne ure bodo potekale po individualnem dogovoru z razrednikom vsak drugi torek v mesecu. Za termin pogovora se razrednik in starš dogovorita preko elektronske pošte,...

več...
Prvi šolski dan na podružnični šoli v Šebreljah

Prvi šolski dan na podružnični šoli v Šebreljah

S 1. septembrom je vrata v novo šolsko leto odprla tudi naša podružnična šola v Šebreljah. Tretješolca Benjamin Kumar in Benedikta Vidmar Lapanja ter četrtošolca Lan Božič in Pija Erjavec so skupaj z učiteljico Heleno Prezelj in šolsko gospodinjo Ljudmilo Tušar...

več...
V branju je moč

Obvestilo Knjižnice

Učbeniški sklad Prvi dan pouka ste si vsi učenci izposodili učbenike iz učbeniškega sklada, ki jih bo potrebno na koncu šolskega leta vrniti. Prvošolci in drugošolci ste prejeli brezplačna učna gradiva. Teh ne vračate. Tretješolci pa ste poleg brezplačnih delovnih...

več...
Prvi šolski dan v šolskem letu 2020/2021

Prvi šolski dan v šolskem letu 2020/2021

​1. september je pomemben dan za več kot 21.000 slovenskih prvošolčkov, ki so danes prvič prestopili prag osnovne šole. Naša šola z današnjim dnem postaja bogatejša za 32 radoživih, veselih, znanja in številnih zanimivih doživljajev željnih učencev in učenk na matični...

več...
(Skupno število obiskov 2.943, 1 obiskov danes)