NAJNOVEJŠE OBJAVE

Zimsko veselje v skupini Pikapolonice

Zimsko veselje v skupini Pikapolonice

Z božičnim rajanjem smo se v decembru tudi mi poslovili od starega leta in veseli odšli na počitnice. Ko pa smo se v novem letu vrnili v vrtec, nam je novo leto kaj kmalu postreglo s pošiljko snega in kaj mislite, kaj je otrokom boljše kot uživanje na belih strminah 😊...

več...
Težava v delovanju aplikacije MOJA MALICA

Težava v delovanju aplikacije MOJA MALICA

V ponedeljek, 23.1. so na našem strežniku potekala vzdrževalna in posodobitvena dela na aplikaciji MOJA MALICA. Nekateri starši ste nas obvestili, da imate v zadnjih dneh težave pri dostopanju do aplikacije s pomočjo mobilnih naprav. Razvijalec aplikacije nas je...

več...
IŠČEMO HIŠICO

IŠČEMO HIŠICO

Naš vrtec je od lanskega šolskega leta vključen v Mrežo gozdnih vrtcev in šol Slovenije. Znotraj mreže si z drugimi vrtci delimo ideje in izkušnje o vzgojno izobraževalnem delu v naravi.Preživljanje prostega in vzgojno-izobraževalnega časa v gozdu ima za otroke...

več...
OGLED TEKME BIATLONA

OGLED TEKME BIATLONA

V četrtek, 5. 1. 2023, se je poln avtobus učencev osmega in devetega razreda odpravil na Pokljuko. Ob prihodu smo se sprehodili do smučišča Viševnik, kjer smo uživali v sončnem dnevu na snegu. Po malici je sledila zabava s skupino BQL, počasi se je že bližal štart...

več...
NAGRADO DOBI…5.A!

NAGRADO DOBI…5.A!

Konec meseca oktobra nas je na šoli obiskal TOM telefon nahrbtnik v okviru akcije Tom potuje, otroke obiskuje. Učenci so takrat spoznali dejavnosti in možnosti, ki jih nudi TOM telefon, poleg tega pa so v okviru razrednih ur iskali razlago slogana ''Odgovor je...

več...
ZAPROSILO ZA NAMENITEV DELA DOHODNINE

ZAPROSILO ZA NAMENITEV DELA DOHODNINE

​Spoštovani starši! 25. novembra 2022 je bil v Uradnem listu 146/2022 objavljen Sklep o dopolnitvah Sklepa o določitvi upravičencev do donacij za leto 2022. Med te je bila na podlagi naše vloge uvrščena tudi Osnovna šola Cerkno. Obveščamo vas, da je odslej...

več...
(Skupno število obiskov 11.948, 1 obiskov danes)
Dostopnost