KADROVSKE SPREMEMBE STROKOVNIH DELAVK V VRTCU

Maj 21, 2020 | VRTEC-NOVICE

Spoštovani starši

V preteklem tednu je v našem vrtcu prišlo do več kadrovski sprememb. Večini je botrovala novo nastala situacija v zvezi z epidemijo. Vsa delovna mesta smo v najkrajšem možnem času uspeli zapolniti, da bi lahko delo potekalo čim bolj nemoteno. Vsi novo zaposleni v skupinah so se vam predstavili v predstavitvenih pismih, ki so objavljena na spletnih straneh skupin, saj trenutno ne moremo organizirati dogodkov, kjer bi se lahko v živo spoznali. V vseh skupina, kjer je prišlo do sprememb, so se vzgojiteljice posebej potrudile, da bi otroci menjavo zaposlenih občutili čim manj stresno in temu primerno pripravile tudi okolje v igralnicah in dejavnosti.

 

(Skupno število obiskov 522, 1 obiskov danes)
Dostopnost