KOSTANJEV PIKNIK

Avtor: | Nov 23, 2023 | VRTEC-NOVICE

Jesen s svojimi barvami že naznanja, da se počasi poslavlja, zato smo se v vrtcu odločili, da izkoristimo zadnje jesenske dni za skupno druženje na kostanjevem pikniku.

Naš hišnik Janko je poskrbel, da je v sredo, 15. 11. 2023, že v zgodnjih dopoldanskih urah na vrtčevskem igrišču, zadišalo po pečenem kostanju. Otroci in vzgojiteljice vseh skupin smo si z zanimanjem ogledali postopek peke kostanja. Z velikim veseljem smo se s toplim kostanjem tudi posladkali.

Na pikniku se nam je pridružila teta Jesen s polnim košem malih zakladov, ki jih ponuja jesenski gozd. Družbo ji je delal škrat Vili, ki je z navihanimi vragolijami poskrbel za pravi otroški živ-žav. S svojim obiskom sta narisala nasmehe na naše obraze in vsi smo se strinjali, da ju prihodnje leto spet povabimo na jesensko druženje.