RAZPIS ZA FINANCIRANJE OSKRBNINE ZA VRTEC ZA MESEC NOVEMBER 2023

Sep 28, 2023 | Novice-šola, VRTEC-NOVICE

Fundacija Boštjana Bandlja ponovno objavlja razpis za financiranje enomesečne oskrbnine za vrtec. Fundacija je leta 2022 prvič izvedla tak razpis. Zaradi izjemno pozitivnih odzivov tako s strani staršev kot tudi vrtcev, so se odločili, da razpis ponovijo tudi letos. Novembrsko oskrbnino bodo plačali za 10.000 otrok. V našem vrtcu smo s Fundacija Boštjana Bandlja sodelovali že pri prvem razpisu in plačila oskrbnine razbremenili kar nekaj staršev. Na razpis za prejem donacije za plačilo novembrske oskrbnine 2023 v vrtcu, se lahko prijavijo slovenski državljani, ki so rojeni leta 1990 ali kasneje in ki so starši otroka, ki je vključen in obiskuje vrtec v Sloveniji.

Več informacij o razpisu in prijavi pa prejmete na naslednji povezavi  https://www.fundacijabostjanabandlja.org/razpis/ 

(Skupno število obiskov 93, 1 obiskov danes)
Dostopnost