VABILO NA PUSTNO POVORKO

Feb 16, 2023 | Novice-šola, VRTEC-NOVICE

Na pustni torek, 21. 2. 2023, bomo v vrtcu ponovno izvedli Pustno povorko Vrtca Peter Klepec pri OŠ Cerkno. Povorka bo ob 9.15 krenila izpred montažnega vrtca v smeri proti Bevkovi knjižnici Cerkno, naprej čez most proti “placu”, mimo LTO-ja, mimo gostilne »Pr Jušku« in starega gasilskega doma ter ponovno čez “plac” do Hotela Cerkno. Pred hotelom bo organiziran program za vse obiskovalce s predstavo Pikina velika pustolovščina v izvedbi gledališča KUkuc. Na pustni povorki se bodo s skupinskimi maskami predstavili otroci iz vseh oddelkov vrtca: 1.Miške, 2.Zajčki, 3.Veverice, 4.Medvedki, 5.Čebelice, 6.Pikapolonice, 7.Ježki, 8.Ribice, 9.Metulji, in 10.Mravljice, torej vseh 178 otrok, spremljali pa jih bodo cerkljanski Laufarji in člani Društva godbenikov Cerkno.

Na dogodek lepo vabimo vse starše, dedke, babice, strice in tete in vse druge obiskovalce, da z nami delijo veselje ob pustnih šemah in skupaj preženemo zimo.

Strokovne delavke Vrtca Peter Klepec pri OŠ Cerkno